Przypomnienia o płatnościach faktur

Poziom trudności
Poziom
Łatwy
Wdrożenie
Wdrożenie
60 min
Sprzedanie i wykonanie usługi lub dostarczenie produktu to jedno a otrzymanie wynagrodzenia to niestety dość często zupełnie inna historia., problem w tym, że z wielu powodów, klienci często nie płacą nam na czas i musimy poświęcać wiele uwagi aby pieniądze pojawiały się na naszym koncie! Zatrudnij automatyzację, która przypomni Twoim klientom o zbliżających się terminach płatności oraz o ewentualnym ich przekroczeniu - Twoim zadaniem będzie tylko stworzenie treści wiadomości oraz wskazanie tego, kiedy mają zostać wysyłane!
1
Przypomnienia o terminach faktur

W wielu przypadkach wystarczy uprzejme przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności faktury. Może się to dziać w pełni automatycznie na podstawie danych pobranych z systemu faktur.

2
Integracja z systemem faktur

Dane o wystawionych fakturach oraz ich statusie mogą być pobierane z Twojego systemu faktur. W niektórych przypadkach Ty musisz tylko zadbać o uzupełnianie wyciągów z konta bankowego.

SendGrid Airtable

Wykorzystaj Scenariusz

Przygotowaliśmy materiały, dzięki którym możesz łatwo wdrożyć automatyzację w swoim projekcie.
Wystarczy Ci podstawowa wiedza z zakresu narzędzi, które omawiamy w początkowym module Programu, a także szacowana ilość czasu na wdrożenie. W przypadku niektórych automatyzacji, oferujemy także szczegółowy wideo tutorial z omówieniem scenariusza.

Dlaczego warto automatyzować Sprzedaż?

Jednym z fundamentów sprzedaży jest realizacja określonego procesu z zachowaniem możliwie jak najwyższej skuteczności oraz jakości. Niejednokrotnie realizujemy tam bardzo powtarzalne czynności, które zajmują mnóstwo czasu. A jednocześnie brak szybkiej reakcji (czy brak reakcji w ogóle) zmniejsza naszą szansę na zakończenie procesu z sukcesem. A gdy dochodzi do problemów, trudno podejmować jakieś decyzje bez wglądu do danych dotyczących procesu.
Automatyzowanie procesu sprzedaży oraz usprawnienie jego elementów ma na celu przede wszystkim zwiększenie skuteczności naszych działań tak, abyśmy my mogli skupić się na budowaniu relacji z klientem i dostarczaniu mu jak najlepszych wrażeń dotyczących naszych usług.

© 2021 zautomatyzowani.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.