zautomatyzowani pro ✨

Przestrzeń rozwoju Projektów w sieci

Poznaj podobnych sobie ludzi, którzy chcą w sprytny i efektywny sposób prowadzić projekty w sieci. Uzyskaj pomoc w automatyzacjach, zamknięte treści, uczestnicz w grupach mastermind i wiele więcej!

Automatyzacje są trudne - nie musisz uczyć się sam

Wiemy to lepiej, niż ktokolwiek inny, ponieważ sami przecieraliśmy szlaki automatyzacji. Już od ponad dwóch lat staramy się w naszych projektach wdrożyć jak najwięcej rozwiązań, które pozwolą prowadzić je na autopilocie, zwiększać efektywność i dawać nam przestrzeń do rozwoju. Na swojej drodze nie ustrzegliśmy się masy błędów, eksperymentów, rzeczy, które poszły nie tak. Automatyzacja to dziedzina, w której doświadczenie może zadecydować o tym, czy problem rozwiążesz w 3 sekundy, czy w 3 dni. Wiele rzeczy jest nowych. Naszą odpowiedzią jest dedykowana społeczność, w ramach której znajdziesz osoby z podobnymi problemami i inne mądre główy, które pomogą Ci w rekordowym czasie rozwiązać problemy i podpowiedzą, która technika sprawdzi się w danej sytuacji. Gdybyśmy sami należeli do takiej społeczności lata temu - oszczędzilibyśmy setki godzin pracy i szukania rozwiązań.

Naszą społeczność opieramy na trzech podstawowych filarach:

Przerobiłem już setki scenariuszy automatyzacji. Najczęściej problemy na które trafiam, ktoś już miał i je rozwiązał, ale poszukiwania na ogół są tak samo czasochłonne, jak samodzielna praca. Społeczność rozwiązuje ten główny problem automatyzacji.

Grzegorz Róg
Autor

Już nie trzeba być programistą, by tworzyć projekty i programować. Teraz ciężar przeniesiony jest na naukę i obsługę nowych narzędzi a także procesów oraz kreowania pomysłów. W to wszystko doskonale wpisuje się społeczność w ramach której można poznać osoby, które myślą podobnie i tworzyć razem z nimi!

Adam Gospodarczyk
Autor

Prywatna przestrzeń
dla społeczności

Chcemy stworzyć miejsce, które będzie zachęcać Cię i motywować do pracy w mądry i zorganizowany sposób. Tworzymy zamkniętą społeczność a jej członków starannie dobieramy po to, aby każdy czuł się tutaj bezpiecznie i mógł poczuć, że jest to miejsce w sieci, w którym jego starania są pomocne i docenione.

Ekosystem szacunku i współpracy

Jest mnóstwo społeczności i platform - jednak do tej pory nie znaleźliśmy takiej, która łączy profesjonalizm, kulturę wymiany informacji i przejrzystą strukturę. Nie chcemy tworzyć kolejnej grupy na Facebook'u, bo do naszej społeczności podchodzimy dużo bardziej poważnie, ani kanału na Slacku, bo chcemy ją tworzyć w przemyślany i uporządkowany sposób. Długo szukaliśmy i wreszcie...

Dopasowane pokoje

Stworzyliśmy szereg pokoi aby dobrze zorganizować dyskusję. Możesz w ich ramach uczyć się, wymieniać inspiracje, uzyskać pomoc, znaleźć co-foundera do Projektu i dużo więcej.

 • 🛠
  Inspiracje i zasoby

  Miejsca, gdzie możesz dowiedzieć się o najnowszych technikach i narzędziach, które testujemy. Linki do ciekawych zasobów, artykułów i masa innych cennych wskazówek.

 • 🏄‍♂️
  Poznaj Społeczność

  Kanały na których możesz dowiedzieć się, co robią inni uczestnicy Społeczności, porozmawiać z nimi i wymienić się kontaktami. Być może wspólnie stworzycie kolejny projekt?

 • 🎙
  Showcase

  Razem mamy siłę! By wypromować Twój projekt, który publikujesz, pomóc Ci w jego nagłośnieniu, ewentualnie podyskutować o tym, co możesz jeszcze ulepszyć!

Wyjątkowe treści

Wyłącznie dla naszej społeczności, tworzymy i udostępniamy ekskluzywne treści, zarówno związane z naszymi automatyzacjami jak i tym, co u nas słychać i nad czym pracujemy.

 • 🍿
  Dedykowane Filmy i Scenariusze

  Regularnie zamieszczamy informacje o tym, co udało nam się zautomatyzować i jak to zrobić! Dodatkowe streamy, tutoriale i masa ciekawych treści jest dostępna dla Społeczności!

 • 💬
  Regularne sesje AMA

  Zarówno z nami, jak i członkami naszej społecznośći a także osobami, które zapraszamy - dedykowane sesje w których możesz nas o w szystko zapytać!

 • 💰
  Promocje i oferty

  Dostęp do nowych narzędzi w atrakcyjnych cenach, wymiana kodów czy kuponów a także specjalne zniżki i referrale. To wszystko znajdziesz w ramach Społeczności!

zostań założycielem

Poszukiwani Co-Founderzy!

Zostań współtwórcą naszej Społeczności! Szukamy osób, które gotowe są wspomagać naszą Społeczność, moderować ją, regularnie dzielić się swoimi pomysłami i inspiracjami. Nasza społeczność nadal jest w fazie testowania i na tym etapie potrzebne nam są osoby, które razem z nami chcą ją prowadzić i rozwijać! Jeśli czujesz się wyjątkowo zmotywowany/a naszym Projektem - możesz zostać co-founderem ze specjalnym Badgem i innymi przywilejami w naszej społeczności 🙌

Najczęściej zadawane pytania

Czy społeczność Zautomatyzowani PRO ✨ jest płatna?

W ramach Społeczności mamy przestrzenie z różnym poziomem dostępu. Osoby, które biorą udział w naszych Programach otrzymują dostęp do dedykowanych przestrzeni. Dostęp do głównej części Społeczności jest płatny.

Ile trwa rozpatrzenie mojego zgłoszenia?

Dość długo - każde zgłoszenie analizujemy z Adamem i w razie potrzeby zadajemy dodatkowe pytania. Jeśli jesteś po jednym z naszych Programów, rozpatrzenie trwa szybko, w przeciwnym przypadku, może potrwać 2-3 tygodnie.

Nie dostałem/am odpowiedzi na zgłoszenie

Proszę, czekaj cierpliwie, niekiedy zajmuje nam to nawet kilka tygodni, ale odzywamy się do wszystkich osób, które aplikują z informacją o naszej decyzji.

Co, jeśli nie uda mi się dostać?

Być może to jeszcze nie jest czas, abyś dołączył/a do naszej społeczności. Chcemy stworzyć zgraną grupę osób, która ma już jakieś doświadczenie i prezencję w sieci, także szanując ich czas i chcąc zapewnić im odpowiednie wsparcie. Mamy mnóstwo materiałów, w tym nasze Programy, które pomogą Ci przygotować się do udziału w naszej społeczności i jeśli jeszcze nie przyznamy Ci dostępu - poinformujemy, co warto przerobić.

Czy kursy i Programy są częścią Społeczności?

Dostęp do materiałów z kursów i Programów jest płatny oddzielnie i nie jest częścią Społeczności. W ramach Zautomatyzowani PRO ✨ mamy wiele różnych poziomów dostępu dla członków - te osoby, które biorą udział w Programach otrzymają dostęp dla niedostępnych dla innych pokoi, w ramach których prowadzimy dyskusje o Programie i scenariuszach.

Czy można otrzymać fakturę? Czy można otrzymać zwrot wpłaty?

Tak i tak. W trakcie zakupu poprosimy o dane do faktury. Jeśli chodzi o zwrot - masz 30 dni na to, aby bez podania powodu wystąpić o zwrot wpłaconej kwoty.

Gotowy na coś więcej niż
zwykłą Społeczność?

© 2021 zautomatyzowani.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.