Paczki to najszybszy start do Automatyzacji

Automatyzacja może zmienić wszystko w zakresie prowadzenia i promocji internetowego biznesu. Dla osób, które chcą wykorzystać jej potencjał, przygotowaliśmy najszybszą ścieżkę do celu. Szkolenie + Scenariusz gotowy do wdrożenia w 2-3 godziny.

Gotowe scenariusze

Które możesz wdrożyć jako własne automatyzacje w jedno popołudnie. Przekonasz się, ile czasu oszczędzą Ci w przyszłości!

Szkolenie wideo

Pełen proces zaimportowania i wdrożenia scenariuszy omawiamy w krótkich i konkretnych wideo tutorialach.

Celowane materiały

Paczki przygotowaliśmy tak, aby realizowały bardzo konkretne cele a co za tym idzie były dopasowane do Twoich potrzeb.

Wybierz Paczkę dla siebie!

Do naszej oferty cały czas dodajemy nowe Paczki, subskrybuj nasz Newsletter aby nie przegapić Premiery.

JUŻ DOSTĘPNA!

YouTube na Autopilocie

Zautomatyzuj publikowanie filmów na YouTube oraz cały proces wydawniczy! Zobacz, jak Adam utrzymuje i rozwija swój kanał z ponad 20 tysiącami Subskrybentów. Kliknij aby dowiedzieć się więcej!

JUŻ DOSTĘPNA!

Newsletter na Autopilocie

Zautomatyzuj swój Newsletter oraz przenieś jego jakość na kolejny poziom. Niech automatyzacja zadba o proces promocji oraz ponownego wykorzystania treści. A może myślisz o płatnym newsletterze? Nie ma problemu - zobacz jak to zrobić!

JUŻ DOSTĘPNA

Podcast na Autopilocie

Prowadzisz podcast? Spraw by Twoi słuchacze pokochali go jeszcze bardziej. Automatyzacja pomoże Ci na każdym etapie: od montażu przez zapowiedź, premierę, transkrypcję, wpis na blogu a nawet wysłanie newslettera! - zobacz jak to zrobić!

Dlaczego wybrać Paczki?

Automatyzacja i no-code to obecnie jeden z najgorętszych i najważniejszych trendów w kontekście rozwoju, prowadzenia i promocji internetowych projektów. Doskonale rozumiemy osoby, które z różnych powodów nie mogą wziąc udziału w długim Programie, ale chcą wykorzystać potencjał automatyzacji i dowiedzieć się, jak to działa w praktyce. To właśnie dla nich przygotowaliśmy Szybki Start - Paczki Automatyzacji + Szkolenie wideo. Już tego samego dnia możesz zastosować gotowe scenariusze w swoich projektach!

Dlaczego automatyzować? Czynności, które możesz prowadzić na autopilocie, to postowanie w Social Media, reużywanie treści w różnych formach, proces tworzenia contentu i wydawniczy, prowadzenie kampanii, organizacja pracy, rachunkowość i billing, obsługa klienta, pozyskiwanie leadów i sprzedaż... i wiele więcej. Nieważne, czy rozwijasz internetowe projekty, jesteś twórcą czy pracujesz w marketingu - automatyzacja pozwala oszczędzić frustracji i zatrudnić roboty po to, aby ludzie nie musieli być robotami.

100% Praktyki, bez lania wody!

Autorski program, który przygotowaliśmy i przetestowaliśmy, ma rzucić Cię od razu na głęboką wodę, nawet jeśli wcześniej nie zetknąłeś się z Automatyzacją. Przygotuj się na to, że na szkoleniach Szybki Start od razu zaczniesz tworzyć swoje Automatyzacje. 0 zbędnego gadania i teorii, możesz uzupełnić ją później jak już na dobre wkręcisz się w Automatyzacje. Wierz nam - to działa.

Nasze „sekretne” Scenariusze

Wszystko, co otrzymujesz w paczce to realne przykłady Automatyzacji, które sami stosujemy w naszych projektach - pomagają nam je promować i sprzedawać produkty. Nie będziemy Cię uczyć jak obsłużyć hipotetyczne zadanie - udostępnimy Ci nasze „tajne” zasoby, które zostały przetestowane i po prostu działają.

Wartość biznesowa

Szybki Start jest nastawiony na przekazanie Ci maksymalnej porcji wiedzy i inspiracji do tego, jak wdrożyć konkretne rozwiązania w swoim biznesie. Ten dzień ma dać Ci ogromną porcję praktyki. Jak się jednak przekonasz - szkolenia oferują dużo więcej w postaci dodatków - gotowych scenariuszy, szablonów treści, podstawowych kursów wideo, konsultacji w ramach zamkniętej grupy i dostępu do naszej społeczności!

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest poziom szkoleń Szybki Start?
Szkolenia przygotowaliśmy od absolutnych podstaw. To znaczy, że są one dla osób które nie miały jeszcze styczności z Automatyzacją bądź automatyzowały wyłącznie proste czynności.
Czym się różnią szkolenia od Programu?
Szkolenia przygotowaliśmy jako krótkie, szczegółowe materiały z wybranego, bardzo praktycznego wycinka automatyzacji. Ponieważ są nastawione na praktykę, od razu zaczynamy tworzyć automatyzacje w tym zakresie, bez szerokiej podbudowy i przekroju projektów, jakie znajdują się w kompletnym programie.
Czy ten sam materiał znajdzie się w Programie?
Choć Program zawiera część scenariuszy, które wchodzą w skład szkoleń Szybki Start, podejście i opracowanie tematów jest inne. W Programie bardzo solidnie poznasz podstawy i nieco bardziej pobieżnie niemal setkę automatyzacji z różnych dziedzin. Szybki start to głębokie wejście w kilka automatyzacji które składają się na jeden biznesowy proces dla konkretnej grupy osób
Na jak długo i do jakich materiałów mam dostęp?
W ramach szkolenia otrzymasz paczkę z automatyzacją a także dostęp do szkolenia wideo. Otrzymasz możliwość pobrania tych materiałów i korzystania z nich bezterminowo. My zapewniamy dostęp do materiałów do 6 miesięcy od zakupu. Po tym czasie nie będziemy w stanie przesłać Ci linków do ponownego pobrania. Dostęp do Społeczności otrzymujesz na 3 miesiące, następnie możesz go bezpłatnie przedłużyć.
Czy otrzymam Certyfikat?
Nie - Paczki są po to, abyś oszczędził czas i pieniądze w swoim Projekcie. Nie wystawiamy Certyfikatów ani nie sprawdzamy postępów wdrożenia.
Czy wystawiacie faktury i czy są zwroty?
Oczywiście, wystawiamy faktury VAT przy zakupie - w koszyku wystarczy podać swój numer NIP a faktura wystawi się automatycznie. Po zakupie nie uznajemy zwrotów, ponieważ linki do pobrania są udostępniane automatycznie i nie mamy możliwości sprawdzenia czy po zwrocie produkt nie jest używany.

© 2021 zautomatyzowani.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.