🎉 Przedsprzedaż 🎉 YouTube na AutopilocieZobacz więcej →

Najszybszy start
do Automatyzacji

Automatyzacja może zmienić wszystko w zakresie prowadzenia i promocji internetowego biznesu. Dla osób, które chcą wykorzystać jej potencjał, przygotowaliśmy najszybszą ścieżkę do celu. Poświęć nam 1 dzień, a na dobre zmieni się to, jak pracujesz.

1 dzień szkolenia

Nafaszerowany praktyczną wiedzą 1 dzień, który zmieni na dobre Twoją pracę.

Gotowe scenariusze

Które możesz wdrożyć jako własne automatyzacje już w trakcie szkolenia.

Pomoc w Automatyzacji

W trakcie szkolenia na Zoom jak i później w ramach naszej zamkniętej Społeczności.

Dlaczego szkolenia Szybki Start?

Automatyzacja i no-code to obecnie jeden z najgorętszych i najważniejszych trendów w kontekście rozwoju, prowadzenia i promocji internetowych projektów. Doskonale rozumiemy osoby, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w całym 4-tygodniowym Programie, lub nie potrzebują aż tak obszernej wiedzy, ale chcą wykorzystać potencjał automatyzacji i dowiedzieć się, jak to działa w praktyce. To właśnie dla nich przygotowaliśmy Szybki Start - serię bardzo konkretnych szkoleń, które uczą automatyzacji poprzez generowanie wartości od ręki! Już tego samego dnia możesz zastosować gotowe scenariusze w swoich projektach!

Dlaczego automatyzować? Czynności, które możesz prowadzić na autopilocie, to postowanie w Social Media, reużywanie treści w różnych formach, proces tworzenia contentu i wydawniczy, prowadzenie kampanii, organizacja pracy, rachunkowość i billing, obsługa klienta, pozyskiwanie leadów i sprzedaż... i wiele więcej. Nieważne, czy rozwijasz internetowe projekty, jesteś twórcą czy pracujesz w marketingu - automatyzacja pozwala oszczędzić frustracji i zatrudnić roboty po to, aby ludzie nie musieli być robotami.

0 do 100. Stosunek teorii do praktyki

Autorski program, który przygotowaliśmy i przetestowaliśmy, ma rzucić Cię od razu na głęboką wodę, nawet jeśli wcześniej nie zetknąłeś się z Automatyzacją. Przygotuj się na to, że na szkoleniach Szybki Start od razu zaczniesz tworzyć swoje Automatyzacje. 0 zbędnego gadania i teorii, możesz uzupełnić ją później jak już na dobre wkręcisz się w Automatyzacje. Wierz nam - to działa.

Nasze „sekretne” Scenariusze

Wszystko, co przerobisz w ciągu dnia to realne przykłady Automatyzacji, które sami stosujemy w naszych projektach - pomagają nam je promować i sprzedawać produkty. Nie będziemy Cię uczyć jak obsłużyć hipotetyczne zadanie - udostępnimy Ci nasze „tajne” zasoby, które zostały przetestowane i po prostu działają.

Wartość biznesowa

Szybki Start jest nastawiony na przekazanie Ci maksymalnej porcji wiedzy i inspiracji do tego, jak wdrożyć konkretne rozwiązania w swoim biznesie. Ten dzień ma dać Ci ogromną porcję praktyki. Jak się jednak przekonasz - szkolenia oferują dużo więcej w postaci dodatków - gotowych scenariuszy, szablonów treści, podstawowych kursów wideo, konsultacji w ramach zamkniętej grupy i dostępu do naszej społeczności!

Wybierz szkolenie dla siebie!

Przygotowaliśmy szereg 1-dniowych szkoleń, które na praktycznych przykładach nauczą Cię automatyzacji

 • już wkrótce
  Brak miejsc

  Sprzedaż przez e-mail na Autopilocie

  To nasz zoptymalizowany lejek konwersji do sprzedaży produktów cyfrowych jak szkolenia, wydarzenia, ebooki w postaci gotowych do wdrożenia scenariuszy!

  Brak wolnych miejsc!
  Wkrótce kolejny termin

  Zapisz się na kolejną edycję
 • już wkrótce
  Brak miejsc

  Automatyzacja E-commerce Szybki Start

  Wszystkie nasze najskuteczniejsze automatyzacje dla e-commerce razem z wprowadeniem zamknięte w praktyczny dzień pełen
  scenariuszy!

  Brak wolnych miejsc!
  Wkrótce kolejny termin

  Zapisz się na kolejną edycję
 • już wkrótce
  Brak miejsc

  Automatyzacja Sprzedaży dla Twórców

  Tworzysz internety? Prowadzisz Instagram czy kanał YouTube i chcesz sprzedawać produkty? Poznaj scenariusze które pozwolą Ci to robić wydajnie!

  Brak wolnych miejsc!
  Wkrótce kolejny termin

  Zapisz się na kolejną edycję
 • już wkrótce
  Brak miejsc

  Social Media na Autopilocie Szybki Start

  Wszystkie nasze najskuteczniejsze automatyzacje Social Media - tworzenie kreacji, automatyczne posty, repozytorium treści, re-publikacja i wiele więcej!

  Brak wolnych miejsc!
  Wkrótce kolejny termin

  Zapisz się na kolejną edycję
 • już wkrótce
  Brak miejsc

  Twórz podcasty na Autopilocie

  Dowiedz się jak przygotować automatyzacje pod proces wydawniczy tworzenia podcastów i wdrażaj je u siebie - oszczędzą Ci mnóstwo
  czasu!

  Brak wolnych miejsc!
  Wkrótce kolejny termin

  Zapisz się na kolejną edycję
 • już wkrótce
  Brak miejsc

  Organizuj konsultacje na Autopilocie

  Dowiedz się jak przygotować automatyzacje wspierającą Cię w organizacji i zarządzaniu indywidualnymi spotkaniami
  z klientami

  Brak wolnych miejsc!
  Wkrótce kolejny termin

  Zapisz się na kolejną edycję

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest poziom szkoleń Szybki Start?

Szkolenia przygotowaliśmy od absolutnych podstaw. To znaczy, że są one dla osób które nie miały jeszcze styczności z Automatyzacją bądź automatyzowały wyłącznie proste czynności.

Czym się różnią szkolenia od Programu?

Szkolenia przygotowaliśmy jako krótkie 1-dniowe sprinty z wybranego, bardzo praktycznego wycinka automatyzacji. Ponieważ są nastawione na praktykę, od razu zaczynamy tworzyć automatyzacje w tym zakresie, bez szerokiej podbudowy i przekroju projektów, jakie znajdują się w kompletnym programie.

Czy ten sam materiał znajdzie się w Programie?

Choć Program zawiera część scenariuszy, które wchodzą w skład szkoleń Szybki Start, podejście i opracowanie tematów jest inne. W Programie bardzo solidnie poznasz podstawy i nieco bardziej pobieżnie niemal setkę automatyzacji z różnych dziedzin. Szybki start to głębokie wejście w kilka automatyzacji które składają się na jeden biznesowy proces dla konkretnej grupy osób

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście - w procesie płatności zostaniesz poproszony o dane.

Czy otrzymam Certyfikat?

Tak, na zakończenie szkolenia dla jego uczestników wystawiamy Certyfikaty. Warunkiem jest aktywny udział w szkoleniu na Zoom.

Co, jeśli szkolenie mi się nie przyda?

W ciągu 30 dni od zakupu możesz wnioskować o zwrot a my zwrócimy Ci wpłaconą kwotę bez żadnych pytań.

Na jak długo i do jakich materiałów mam dostęp?

W ramach szkolenia otrzymasz dostęp do materiałów podstawowych. Są one dostępne bezterminowo i możesz obejrzeć je w każdym czasie. Samego szkolenia NIE NAGRYWAMY i nie udostepniamy później. Głównie dlatego, że w trakcie szkolenia pracujemy także na Waszych danych i przykładach i chcemy abyście mieli pełen komfort tłumaczenia swoich potrzeb i zadawania pytań. Nie chcemy też, aby wiedza ze szkolenia "wydostała się na zewnątrz". Dostęp do Społeczności otrzymujecie bezterminowo w zakresie grupy konkretnego szkolenia. Dodatkowo, otrzymujecie na 3 miesiące dostęp do całej Społeczności.

© 2020 zautomatyzowani.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.